Zimní zahrady KASO Žamberk s.r.o.

KASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTAZimní zahrady


» Jedinečné zimní zahrady - Splňte si svůj sen

Přístavba zimní zahrady představuje značnou investici, ale při kvalitním poradenství a dobrém profesionálním provedení může zcela změnit styl Vašeho života. Zda je Vašim záměrem vytvořit malou oázu na zpříjemnění chvilek odpočinku nebo vytvořit prostor pro rozrůstající se rodinu, k dispozici je široký výběr stylů dekorativních prvků na vytvoření vzhledu a prostředí, které zkvalitní Váš dům a zvýší jeho hodnotu.
Počínaje surovinami, které jsou použity při výrobě , až po dokončení instalace u Vás si můžete být jisti, že produkty a služby, které od nás dostanete, jsou nejvyšší kvality. Nabízíme možnosti, které Vám umožní uskutečnit svůj sen....


Zachovejte charakter svého domu a použitím oken a dveří v odpovídajícím stylu, nebo přidejte nový styl, nový charakter k domu.

Velké možnosti výběru

Vybudovat dokonalou přístavbu domu znamená vybrat si správný styl rozšíření svého původního domu, stejně jako požadavek na budoucí bydlení. S použitím dnešních materiálů je možno vytvářet klasické a moderní progresívní linie. Jediný problém, který budete mít, je vybrat si z množství stylů a dekorativních možností, které jsou k dispozici.


O váš pocit bezpečnosti je postaráno

Dveře, okna a panely Vaší zimní zahrady nebo nové verandy jsou řešeny tak, aby trvanlivost, bezpečnost a funkčnost šly ruku v ruce s vizuální přitažlivostí. K dispozici je bohatý výběr dekorativních skel, panelů a profilů Spectus z neměkčeného PVC, kterými je možno vytvořit jedinečný vzhled. Mechanizmy vícebodového zamykání na oknech a dveřích , spolu s se zvláštními druhy skla zabezpečují pro Váš pocit pokoje vysokou bezpečnost, která není na úkor vzhledu. a na dotvoření vzhledu jsou k dispozici kličky a otevírací mechanizmy, které jsou ve shodě se stylem interiéru Vaší nové zimní zahrady.


Základní tvary konstrukcí

Kombinací základních tvarů je možné získat mnoho dalších individuálních řešení.
Flexibilní moderní technologie poskytuje velkou variabilitu konečné úpravy pro dosažení perfektního vzhledu Vaší ideální zimní zahrady a umožní Vám sladit barvu a styl s okny a dveřmi Vašeho domu. Ať si vyberete cokoliv, můžete si být jisti účinnou izolací, tepelnými vlastnostmi a vlastnostmi odvětrávání, které zvýší Vaše pohodlí v budoucích letech.

  • Šikmá střecha
  • 3 segmentová střecha
  • sedlová střecha
  • 5 segmentová střecha

Zimní zahrady - fotogalerie

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady