Prestige MD, plastové okno HESTA, KASO Žamberk s.r.o.

KASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTAKASO Žamberk s.r.o. – plastová okna a dveře HESTA


Nastavte vyšší standard s plastovými
okny Prestige MD

Prestige MD je dokonalý systém plastových oken pro bytovou výstavbu nejvyšší kategorie - novostavby, rodinné domy a jejich rekonstrukce.

Díky své zdokonalené konstrukci se dvěma dorazovými a jedním středovým těsněním a možnostmi zasklení izolačním dvojsklem a trojsklem dosahují plastová okna z tohoto systému výborných tepelně izolačních vlastností.

Plastová okna Prestige MD

Vchodové plastové dveře Prestige

Dveře Prestige dosahují výborných tepelně izolačních vlastností, které jsou doplněny dokonalým designem s množstvím dveřních výplní.

Vchodové plastové dveře Prestige
 

Plastová a hliníková okna HESTA ...

Prodáváme a montujeme plastová okna HESTA, plastové balkónové dveře, vstupní dveře a zimní zahrady. Všechny výrobky nabízíme standardně z nejvalitnějších materiálů.

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří probíhá na nejmodernějších strojních zařízeních od společností ELUMATEC, Stürtz a Berchtold. Je řízena nejnovější verzí online softwarového programu Klaes 7.5. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita a spolehlivost našich výrobků, o čemž svědčí i získání certifikátu managementu jakosti ISO 9001: 2000, udělený certifikační společnost TÜV. Každý Výrobek je navíc testován a certifikován ve státním zkušebním ústavu VVÚD.

Díky splnění nejpřísnějších technických norem, které se týkají kvality výrobků, má naše společnost možnost poskytovat zákazníkům na produkty 5 letou záruku kvality.

Jednotlivé typy plastových oken, balkónových dveří a vchodových dveří prošly náročnými zkouškami státní zkušebny a jsou k nim vydány Certifikáty a Evropské prohlášení ES O SHODĚ.

Plastová okna osazujeme do novostaveb, provádíme výměnu oken v rodinných domcích a vilkách, ve firemních objektech a máme i velmi dobré výsledky s výměnou oken na panelových domech.

Nezbytnou součástí naší nabídky je široký sortiment vnitřních plastových nebo dřevotřískových parapetů, vnějších hliníkových parapetů, žaluzií, rolet, protihmyzových sítí a předokenních rolet.

Velkou předností naší firmy a následnou spokojeností klientů je i profesionální provedení montáže oken našimi vlastními montéry s dlouholetými zkušenostmi.

Díky každodenní spolupráci vedení firmy s výrobou a montážními partami jsme schopni flexibilně reagovat na Vaše poptávky, dotazy a požadavky. Dle domluvy do několika dnů připravíme cenovou nabídku, zaměříme Vaše okna a vypracujeme smlouvu o dílo.